wizytowka

Projekt Żołnierze Wyklęci Cykl II: „BOHATER NARODOWY ROTMISTRZ WITOLD PILECKI”

PROJEKT ŻOŁNIERZE WYKLĘCI

Cykl II :

 „BOHATER NARODOWY ROTMISTRZ WITOLD PILECKI”

 

 

 

Szanowni Państwo, informujemy, że uroczyste podsumowanie projektu oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas gali w konińskim Domu Kultury Oskard mieszczącym się przy Alejach1 Maja 7a. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dnia 1 marca na godzinę11.00. Uroczystość uświetni występ Pawła Piekarczyka i Leszka Czajkowskiego. Zaśpiewa też dla Państwa niezwykle utalentowana uczennica z II LO - Agata Sieczkowska

 

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku

autorka Oliwia Mikuła

opiekunka pani Katarzyna Żebrowska

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Aleksandra Widerowska

opiekunka pani Ewa Kistela

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autor Konrad Waliniak

opiekun pan Przemysław Ciesielski

Wyróżnienie – Szkoła Podstawowa nr20 w Poznaniu

autor Piotr Łuczków

opiekunka pani Małgorzata Szymanowicz

KATEGORIA FOTOGRAFICZNA  SZKOŁY  PONADPODSTAWOWE

Wyróżnienie – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

autorka Kamila Koziarska

opiekunka pani Agnieszka Flis

KATEGORIA PLASTYCZNA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Emilia Czerniak

opiekunka pani Ewa Kistela

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autorka Zuzanna Płonka

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

III miejsce – Zespół Szkół nr5 w Jarocinie

autorka Klaudia Pachciarek

opiekunka pani Ewa Fengler

Wyróżnienia równorzędne

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

autor Jakub Olejniczak

opiekunka pani Katarzyna Loch

 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku

autorka Zuzanna Stankiewicz

opiekunka pani Bożena Banasiak

 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Dominika Jadrych

opiekunka pani Ewa Kistela

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Zbiersku

autorka Wiktoria Balcerzak

opiekunka pani Katarzyna Żebrowska

KATEGORIA PLASTYCZNA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autorka Zuzanna Mazurek

opiekun pan Arkadiusz Podemski

II miejsce – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

autorka Aleksandra Szymkowiak

opiekunka pani Agnieszka Flis

III miejsce – I liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

autorka Julia Kasińska

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

Wyróżnienia równorzędne

 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Koninie

autorka Natalia Sobocińska

opiekunka pani Arleta Kędziora – Kurz

 II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autorka Zofia Tomczyk

opiekun pan Arkadiusz Podemski

KATEGORIA LITERACKA SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autor Kacper Kozłowski

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka Maja Krych

opiekunka pani Aleksandra Gołdych

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 9 im. Bohaterów Westerplatte z Oddziałami Integracyjnymi

w Koninie

autorka Jagoda Jaszczak

opiekunki pani Anna Nowak i pani Ewa Strzykowska

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku

autorka Oliwia Piekarska

opiekunka pani Żaneta Marszałek – Trzebińska

Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzychodzie

autorka Kamila Środecka

opiekunka pani Ewa Dreger

 

 

KATEGORIA LITERACKA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Zespół Szkół Górniczo – Energetycznych w Koninie

autor Krystian Olczak

opiekun pan Marcin Gradowski

II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie

autor Grzegorz Galiński

opiekun pan Arkadiusz Podemski

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w Kościanie

autorka Kamila Maćkowiak

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

KATEGORIA LAPBOOK SZKOŁY PODSTAWOWE

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu

autorki Aleksandra Koszela, Aleksandra Owczarek

opiekunka pani Agata Różańska

II miejsceex aeqo  – Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu

autorka Kinga Kujawińska

opiekunka pani Joanna Musiał – Gałdusińska

II miejsce ex aeqo  – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Grodźcu

autorki Milena Rożewska, Martyna Wolniewicz

opiekunka pani Agata Różańska

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Słupcy

autorka Klaudia Kaczmarek

opiekunka pani Ewa Kistela

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie

autorzy Maksymilian Mrzewiński, Mateusz Piasecki

opiekun pan Mariusz Niemiec

Zespół Szkół w Przemęcie

autorka Klaudia Bernacka

opiekunka pani Agnieszka Szczepaniak

KATEGORIA LAPBOOK SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie

autorki Angelika Mojs, Małgorzata Marciniak

opiekunka pani Joanna Głowacka – Wieczorek

Wyróżnienia specjalne poza konkursem za album otrzymują:

Maja Kaczmarek oraz Julia Kowalczykiewicz  z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Koninie

opiekunka pani Arleta Kędziora – Kurz

KATEGORIA SCENARIUSZ LEKCJI (dla nauczycieli)

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka pani Żaneta Wilant

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 im. Powstańców Wielkopolskich z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

autorka pani Ewa Szreder

Wyróżnienia równorzędne

Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie

autorka pani Jolanta Krawczyk – Poszwa

Szkoła podstawowa nr 9 im. Bohaterów Westerplatte z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie

autor pan Maciej Kierzek

Godziny lekcji

moodle

szkodkrtalent